Buy 12 Boxes
Buy 12 Boxes
Buy 12 Boxes
Buy 12 Boxes
Buy 12 Boxes
Buy 12 Boxes
Buy 12 Boxes
Buy 12 Boxes
Buy 12 Boxes
  • Load image into Gallery viewer, Buy 12 Boxes
  • Load image into Gallery viewer, Buy 12 Boxes
  • Load image into Gallery viewer, Buy 12 Boxes
  • Load image into Gallery viewer, Buy 12 Boxes
  • Load image into Gallery viewer, Buy 12 Boxes
  • Load image into Gallery viewer, Buy 12 Boxes
  • Load image into Gallery viewer, Buy 12 Boxes
  • Load image into Gallery viewer, Buy 12 Boxes
  • Load image into Gallery viewer, Buy 12 Boxes

Buy 12 Boxes

Regular price
₹ 4,133.00
Sale price
₹ 4,133.00
Regular price
₹ 5,040.00 (18% Off)
Unit price
per 

Subscription packs is the smarter way to save your money on healthy meal planning. Each box consists of 6 healthy and tasty bars.  We send you 6/12/18 boxes of fresh bars every month for 2 months or 3 months or all in one shot as per your convivence.